Styret sesongen 2020

Etter ekstraordinært årsmøtet 25. juni 2020 for 2019 ble følgende valgt til styret for sesongen 2020:

Styret består nå av Anders Gustav Holt, Inge Bjørntvedt, Geir Melvold,Stian Bøhle, Tonje T. Gran, Harald Jacobsen, Geir Holm, Andre Gulliksen, Else Jacobsen og Morten Barth. 

 

Styrets leder Anders-Gustav Holt 9303148

anders@dittkontor.no

Nestleder Inge Bjørntvedt  92064230  inge@dittkontor.no  
Kasserer      
Sekretær Stian Bøhle
97721178
stian@staalprofil.no
Styremedlem Geir Melvold   geir@bromatech.no
Styremedlem Tonje Teien Gran 95795997 tonjeteiengran@gmail.com
Styremedlem Geir Holm 90149624 geirholmgolf@gmail.com 
Styremedlem Harald Jacobsen 90826348 harald@multihydraulik.no
       
Varamedlem Andre Gulliksen 92430503 andre.gulliksen@dittkontor.no
Varamedlem Morten Barth   morflois@hotmail.com
Varamedlem Else Jacobsen 47855635 elsethorja@online.no
       
Ansvarlige for grupper og aktiviteter i klubben:      
Nettredaktør Stian Bøhle 97721178 stian@staalprofil.no
  Inge Bjørntvedt 92064230 inge@dittkontor.no
Turneringer Andre Gulliksen 92430503 andre.gulliksen@dittkontor.no
Veien Til Golf (VTG) kurs Kontaktperson for påmelding er Harald Jacobsen 90826348 harald@multihydraulik.no
Damegruppa Else Bergseth Jacobsen 47855635 elsethorja@online.no
Handicapkomite Svein Holm 90160066 sveinholm@regolf.no
Anlegg Geir Holm 90149624 geirholmgolf@gmail.com